Villa Umah Raja

Belangrijkste voorzieningen

  • 300 m²
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 6 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    De 3-slaapkamer Villa Umah Raja Lovina ligt op 3 km afstand van het Lovina strand en beschikt over een massagekamer. Met een capaciteit voor maximaal 6 gasten biedt de 300 m² grote villa een eigen balkon, waar gasten kunnen genieten van het uitzicht op de zee.

    Deze villa biedt een welgelegen omgeving op 10 minuten rijafstand van het dolfijnbeeld en op 15 minuten rijafstand van het Melka Excelsior Dolphin & Wildlife Resort. Deze gesitueerde in Lovina Villa Umah Raja biedt ook de nabijheid van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Singsing Waterval, op 4 km afstand. Deze 3-badkamer accommodatie is op zo'n dan 20 minuten rijden van de gezinsvriendelijke het Krisna Funtastic Land Park gelegen.

    Gasten kunnen net zo goed genieten van het uitzicht op de zee.

    Een complete keuken in Villa Umah Raja is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. The Damai Restaurant bevindt zich op slechts 1 km ervandaan en serveert Aziatische gerechten. Behandelingen ter plaatse omvatten een lichaamsscrub, pedicure en manicure in deze villa.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 16:00
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer1604260014168,55193
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Villa Umah Raja Lovina

    Gasten kunnen net zo goed genieten van het uitzicht op de zee.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Umah Raja Lovina Macro Details foto Villa Umah Raja Lovina Voorzieningen foto Villa Umah Raja Lovina Interieur foto Villa Umah Raja Lovina Bedden foto Villa Umah Raja Lovina Skyline foto Villa Umah Raja Lovina Voorzieningen foto Villa Umah Raja Lovina Toiletten foto Villa Umah Raja Lovina Kamer foto Villa Umah Raja Lovina Kamer foto Villa Umah Raja Lovina Interieur foto
    Villa met Drie Slaapkamers

    Grootte: 300 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Umah Raja Lovina

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Umah Raja Lovina

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Indonesië

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Villa Umah Raja een keuken?
      Ja, in Villa Umah Raja is een complete keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van de villa?
      Gasten van de villa kunnen onder andere het Lovina strand (3 km), het dolfijnbeeld 3,1) en het Melka Excelsior Dolphin & Wildlife Resort 3,2) verkennen.
    • Biedt Villa Umah Raja spavoorzieningen voor de gasten?
      Gasten van Villa Umah Raja kunnen ontspannen met hoofdmassage, rugmassage en gezichtsmassage of zich laten verwennen met een lichaamsscrub, pedicure en manicure.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Umah Raja Lovina